Deha - 1Deha - 2Deha - 3Deha - 4Deha - 5Deha - 6Deha - 7Deha - 8

Temelinde "Sevgi" Olan Eğitim Hiçbir Zaman Başarısızlığa Uğramaz.

Deha Çocuk Kreş ve Gündüz Bakımevi Konya İli Selçuklu ilçesi Buhara Mahallesinde (Real’e 2 km) Şehrin gürültüsünden uzak, bahçeli, ulaşımı kolay, müstakil bir binada hizmet vermektedir.
Deha Çocuk kreş ve gündüz bakımevi olarak okul öncesi eğitimin insan hayatında ne kadar önemli bir yere sahip olduğunun farkındayız.
Deha Çocuk kreş ve gündüz bakımevi olarak hedefimiz; Kaliteli ve sevgi dolu bir okul öncesi eğitimi ve bakımı ile kendi potansiyelini en üst düzeyde kullanan, duygu ve düşüncelerini çekinmeden anlatabilen, karşılaştığı sorunlara değişik çözümler üretebilen, bağımsız hareket eden, olaylar karşısında kendine güvenen, kendine ve çevresine saygılı, sorumluluk anlayışı gelişmiş, sosyal ve bedensel yeterliliklerinin farkında olacak topluma yararlı bireyler yetiştirmek.Çalışma Saatlerimiz

KONYA İLİ SELÇUKLU İLÇESİNDE BULUNAN KREŞİMİZ

TAM GÜN (iki farklı saatte)-  YARIM GÜN
DE HİZMETİNİZDEDİR
 

0 - 2 Yaş

Çalışan annelerin en büyük sorunu çocuğuna kimin bakacağıdır hijyenik ortam, şefkatli yaklaşım, doğru beslenme ve sağlıklı gelişim temel hedeftir.

devamı

3 - 4 Yaş

3 ile 4 yaş grubu (36-48 ay) okulumuzda tam gün veya ailelerimizin isteği doğrultusunda yarım gün eğitim alırlar.

devamı

Okul öncesi

Okul öncesi grubu okulumuzda tam gün veya ailelerimizin isteği doğrultusunda yarım gün eğitim alırlar.

devamı

Etkinliklerimiz

Çocuk Gelişimi Makaleler

Çocukta Özgüven Gelişimi

Bizim çocuk çok utangaç. Hiçbir yabancıyla konuşmaz. Dış ortamlarda yanımızdan ayrılmaz, elimizi bırakmaz, biz oranın güvenli olduğunu ve elimizi bırakabileceğini söyleyince daha da sıkı yapışır elimize. Birisi ona ismini sorsun, hemen arkamıza saklanır, yüzünü yerden kaldırmaz! Bizim çocuğun kendine hiç güveni yok! diyen anne babalar? bu yazıda ?eyvah! Hata yapmışız? diyeceğiniz tutumlarınıza rastlayacaksınız; ama üzülmeyin ve bundan sonra ne yapabilirim çocuğum için diyerek bu yazıyı okumaya başlayın. Unutma...
devamı

E-Bülten Üyelik

Çalışma Saatlerimiz

KONYA İLİ SELÇUKLU İLÇESİNDE BULUNAN KREŞİMİZ

TAM GÜN (iki farklı saatte)-  YARIM GÜN
DE HİZMETİNİZDEDİR
 

© 2013 Deha Çocuk Akademisi & Gündüz Bakım Evi | www.dehacocukakademisi.com